Prodej prostorného rodinného domu v Doudlebách n.Orl.

Prodej prostorného částečně podsklepeného rodinného domu 5+kk v Doudlebách nad Orlicí. RD se nachází na pěkném a slunném místě v okrajové části obce v ulici U Bažantnice v zástavbě rodinnými domy. Dům je v dobrém stavebně technickém stavu s možností okamžitého užívání.
Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní částečně podsklepený rodinný dům 5+kk s příslušenstvím. U jižního průčelí je umístěna terasa s přístupem z obývacího pokoje. Vstup do RD je ze severního průčelí a u západního průčelí je zastřešené garážové stání. Dům stojí na st.p.č. 584 o výměře 246 m2. K domu dále náleží zahrada p.č. 740/37 o výměře 460 m2. Celková výměra pozemku je 706 m2. Pozemek je rovinatý a je oplocen, část pozemku v šířce cca 3,0 m podél jižní hranice je svažitá. Příjezd je zajištěn po místní asfaltové průjezdné komunikaci.
Rok výstavby domu je 1967. V roce 2004 byla provedena západním směrem přístavba dvou obytných místností, druhého sociálního zařízení, technické místnosti a chodby se zádveřím. Dále byla provedena rekonstrukce UT a zdrojů tepla. V letech 2014 - 16 byla provedena výměna oken za plastová s dvojskly a v části orientované na sever s trojskly, výměna vstupních dveří, nová střešní krytina z šablon z trapézového plechu včetně celkového zateplení stropu minerální vatou, vyfrézování a vyvložkování komína ke krbovým kamnům. V roce 2023 byla provedena na původní části RD nová zateplená fasáda s tepelným izolantem polystyrenem tl. 10 -20 cm, byl zřízen ohřev TUV pomocí elektřiny z FV panelů a bylo provedeno napojení na veřejnou kanalizaci.
Dispozice: Do RD jsou dva samostatné vstupy – jeden v původní části a druhý v přístavbě.
Původní část - zádveří se vstupem do sklepa a chodby, chodba, dva pokoje a obývací pokoj s kuchyní, z obývacího pokoje je vstup na terasu u jižního průčelí a do chodby s koupelnou, WC, a spíží. Z chodby je vstup do přístavby.
Přístavba – chodba se zádveřím, dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem a s WC a technická místnost. Chodba je propojena dveřmi z chodbou v původní části RD.
Obytná plocha celkem 119,58 m2 + terasa 4,5 m2 + sklep 18 m2.
Zastavěná plocha včetně garážového stání je cca 194 m2 (z toho garážové stání cca 35 m2) + terasa cca 5 m2.
Volné od 1.8.2024 nebo dohodou.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: 2113
Lokalita: Doudleby nad Orlicí
Město: Doudleby nad Orlicí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Terasa: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 194 m2
Obytná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 706 m2
Energetická náročnost:G