Prodej menšího RD v Doudlebách nad Orlicí

Prodej menšího rodinného domu 2+kk s malou zahrádkou a podsklepenou terasou v Doudlebách nad Orlicí. RD se nachází nyní při místní komunikaci při výjezdu ve směru na Kostelec nad Orlicí v ulici Rudé armády. Obytná část domu umístěná v 1. NP je v poměrně dobrém stavebně technickém stavu, je po částečné rekonstrukci a je vhodná ihned k užívání.
Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní nepodsklepený rodinný dům 2+kk s příslušenstvím. K hlavnímu vstupu u jižního průčelí přiléhá sousední RD. Západním směrem mimo dům se nachází prostorný sklep s dílnou nad kterým je terasa.
Dům stojí na st.p.č. 58 o výměře 317 m2 z toho zastavěná plocha je cca 91 m2 .
Pozemek je rovinatý.
Rok výstavby domu je cca 1900. Cca v roce 2010 byla provedena částená rekonstrukce obytné části – rozvody elektřiny , SDK podhledy, rozvody vody , oprava WC a koupelny, zastřešení vstupu u jižní části RD.
Dům je zastřešen sedlovou střechou s eternitovou krytinou na původní dřevěný šindel, konstrukčně je proveden ze smíšeného zdiva (kámen, nepálená cihla, pálená cihla).
Dispozice: Do RD je vstup z jižní strany. Navazuje chodba ze které je přístupné WC, koupelna s vanou a sprchovým koutem, pokoj, pokoj s kuch. koutem a dále schodiště do podkroví. Půdní prostor není využíván. Užitná plocha cca 60 m2.
Zdravotně technická instalace:
-je provedeno napojení na veřejný vodovod
- el. 220/380 ( rekonstrukci)
- vytápění akumulačními kamny
- ohřev TUV el. boilerem
- komínové těleso se vyskytuje – je stávající a není využíváno
- je provedeno nové napojení na veřejnou kanalizaci
Dům je ihned volný.

1 950 000 Kč
Č.zakázky: 2114
Lokalita: Doudleby nad Orlicí
Město: Doudleby nad Orlicí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 2+kk
Plocha: 317 m2
Užitná plocha: 60 m2
Zastavěná plocha: 91 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 317 m2
Energetická náročnost:G