Kariéra makléře – spolupracující osoby:

Realitní kancelář STAIKA je tým, s dlouhodobými a odbornými znalosti v oblasti trhu s nemovitostmi (byty, domy, chaty, pozemky), a to jak na prodej, tak na pronájem s právním povědomím a slušným vystupováním vůči klientům. Nabízíme spolupráci s makléři, kteří tyto podmínky budou chtít plnit. Našim budoucím kolegům a kolegyním předáme veškeré znalosti z trhu s nemovitosti, slušné pracovní zázemí a vstřícný přístup stávajících kolegů a kolegyň. Naše kancelář STAIKA má tradici již od roku 1990 a prakticky po celou dobu sídlíme na jedné adrese. Naše pracovní zkušenosti jsou právě podloženy roky práce v realitách.

Naší představou a myšlenkou je, aby naše kancelář spolupracovala s makléři, kteří chtějí tuto činnost vykonávat s maximálním nasazením a příkladnou péčí. Toto maximální nasazení bude následně přínosem pro samotnou společnost STAIKA, tak pro samotné spolupracující makléře. Naši makléři pracují nezávisle na chodu kanceláře, přizpůsobí se vlastní flexibilitě a hlavně zájmům a potřebám klienta. Tato činnost bude vykonávána na základě Smlouvy o obchodním zastoupení a na vlastní živnostenské oprávnění.

Nejsme franšízovou kanceláři a naši makléři při nástupu nehradí žádné poplatky.

 

Naše představa a požadavky na spolupracovníka - makléře:

- ukončené střední nebo vysokoškolské vzdělání,
- komunikativní a obchodní dovednosti,
- časová flexibilita, slušné jednání, kreativita
- ochota neustále se učit a zdokonalovat
- ovládání PC, práce v sociálních sítích,
- znalost cizího jazyka je výhodou, ale není podmínkou,
- živnostenské oprávnění,
- vlastní vozidlo

 

Nabízíme :

- zázemí kanceláře (není nutné pravidelně docházet)
- školení a semináře pro makléře
- inzertní podpora a propagace
- pracovní flexibilita
- telefonní kartu na neomezené pracovní volání,
- provizi za doporučený nebo uskutečněný obchodní případ.

 

Chcete pracovat jako volný spolupracovník?

Tato činnost je vykonávána na základě spolupráce mezi námi (Smlouva o provedení práce), nebo na základě dohody o zajišťování – doporučení zakázek na prodej nebo pronájem nemovitostí ze strany spolupracovníka. Po ukončení zakázky je vyplácena předem dohodnutá odměna. Budete pracovat v lokalitách, které si sami určíte a která Vám vyhovují. Tato činnost není časově omezena.

 

Kontakt:

STAIKA rychnovská realitní kancelář, v.o.s.
sídlo : Palackého 696, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

tel.: 494 53 54 54 , mobil : 603 14 00 14
e mail : obchod@staika.cz

www.bpfactoryrolex.com reddit is known for a top quality degree.there is the best replicas rolex yacht master 169623 with top quality.