Prodej RD u náměstí v centru města Týniště nad Orlicí

Prodej RD domu, který tvoří polovinu dvojdomku, klidná ulice v centru města nedaleko Mírového náměstí. Dům má v přízemí byt 2+1 a je způsobilý k okamžitému bydlení, prodej bude realizován s jeho částečným vybavením nábytkem. Půdu je možné využít k vestavbě obytného podkroví.
V přízemí domu je hlavní vstupní chodba, z ní je vpravo schodiště na půdu a dále pak je schodiště do sklepa (ten je tvořen jednou místností). Vlevo z chodby se vchází do ložnice a rovně z chodby se vchází do kuchyně, z ní pak do obývacího pokoje a do koupelny s odděleným WC. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, je v ní umístěn el. boiler na ohřev TUV a plynový kotel ústředního topení. Dům je částečně zateplen (ze strany ze zahrady a z části kolem vstupních dveří), okna jsou nová plastová.
Zdravotně-technické instalace:
Voda - napojení na veřejný vodovod + nevyužívaná studna v zahradě na vlastním pozemku
Odpadní vody - svedeny do veřejné kanalizace
El. proud - 220/400 V
Vytápění - deskové radiátory ÚT, zdrojem teplaje plynový kotel v koupelně
Za domem je rovinatá menší zahrada, která je celá oplocená. Přístup na zahradu je průjezdem vpravo podél štítu domu. Na zahradě je kolna na zahradní náčiní a na ukládání věcí. Na zahradě je kruhový bazén a zahradní terasa s pergolou.
Spoluvlastnický podíl o velikosti 1/3 je ve vlastnictví nezletilé osoby, takže pro uskutečnění prodeje bude třeba získat svolení soudu. Dům bude novému vlastníkovi předán po složení celé kupní ceny.

3 980 000 Kč
Č.zakázky: 2102
Lokalita: Týniště nad Orlicí
Město: Týniště nad Orlicí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 2+1
Parkovací stání: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 70 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Obytná plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 331 m2
Energetická náročnost:G