Prodej RD u náměstí v centru města Týniště nad Orlicí

Prodej RD domu, který tvoří polovinu dvojdomku, klidná ulice v centru města nedaleko Mírového náměstí. Dům má v přízemí byt 2+1 a je způsobilý k okamžitému bydlení, prodej bude realizován s jeho částečným vybavením nábytkem. Prostornou půdu je možné využít k vestavbě obytného podkroví.
V přízemí domu je hlavní vstupní chodba, z ní je vpravo schodiště na půdu a dále pak je schodiště do sklepa (ten je tvořen jednou místností). Vlevo z chodby se vchází do ložnice a rovně z chodby se vchází do kuchyně, z ní pak do obývacího pokoje a do koupelny s odděleným WC. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, je v ní umístěn el. boiler na ohřev TUV a plynový kotel ústředního topení. Dům je částečně zateplen (ze strany ze zahrady a z části kolem vstupních dveří), okna jsou nová plastová.
Zdravotně-technické instalace:
Voda - napojení na veřejný vodovod + nevyužívaná studna v zahradě na vlastním pozemku
Odpadní vody - svedeny do veřejné kanalizace
El. proud - 220/400 V
Vytápění - deskové radiátory ÚT, zdrojem teplaje plynový kotel
Za domem je rovinatá menší zahrada, která je celá oplocená. Přístup na zahradu je průjezdem vpravo podél štítu domu. Na zahradě je kolna na zahradní náčiní a na ukládání věcí. Na zahradě je kruhový bazén a zahradní terasa s pergolou.
Dům bude novému vlastníkovi předán po složení celé kupní ceny. Spoluvlastnický podíl o velikosti 1/3 je ve vlastnictví nezletilé osoby, takže pro uskutečnění prodeje bude třeba získat svolení soudu.

4 200 000 Kč
Č.zakázky: 2102
Lokalita: Křivice
Město: Týniště nad Orlicí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 2+1
Parkovací stání: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 70 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Obytná plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 331 m2
Energetická náročnost:G