Pronájem domu v Solnici

Nabízíme pronájem novostavby rodinného domu v obci Solnice. Jedná se o dům 7+kk se 2 koupelnami a 1+kk s vlastní koupelnou (celkem až 14 lůžek). Dům se nachází na vlastním pozemku o celkové výměře 756 m2, z toho zahrada 549 m2. Před domem je parkovací stání , za domem menší zahrada s bazénem. Dále má dům garáž, sklad nářadí a technickou místnost.
Dům je dvoupodlažní. V 1. nadzemním podlaží se nachází vstupní chodba s úložnými prostory, chodba se schodištěm do 2.NP, samostatné WC, komora, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou se vstupem do zahrady a dále pokoj přístupný z chodby s kuch. koutem, s koupelnou a WC a vstupem do zahrady.
Ve 2. nadzemním podlaží je 2x koupelna s WC a 6 pokojů.
Do domu je zavedena elektřina a obecní vodovod, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění plynový kotel. Dům je pronajímán částečně vybavený.
V Solnici, která je vzdálená od Kvasin 2 km, je téměř veškerá občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, lékař, pošta, obchody, autobusové i vlakové spojení.
Provize RK ve výši 1 měsíčního nájemného vč. DPH.

70 000 Kč/měsíc
Č.zakázky: 2064
Lokalita: Solnice
Město: Solnice
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 756 m2
Užitná plocha: 290 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 756 m2
Energetická náročnost:G