Prodej staršího rodinného domu v Potštejně

Nabídka prodeje staršího rodinného domu v klidné části Potštejna. Ze zahrady výhled na hrad, co centra cca 5-10 minut chůze. V okolí zástavba rodinnými domy. Nabízený RD je možné prakticky ihned využít k bydlení či rekreaci. Je ale velice vhodný k rozsáhlejší rekonstrukci na komfortní rodinné bydlení.
Dům je přízemní, zděný s polovalbovou střechou, v suterénu je malý sklípek. S dome provozně souvisí hospodářská přístavba se skaldem, kolnou na palivo a stodůlkou. V přízemí je byt 2+1 - dva světlé pokoje s okny do zahrady, kuchyň s oddělenou spíží, z hlavní chodby je přístupná malá koupelna se sprchovým koutem, vstup do sklepa, k samostatnému WC a schodiště na půdu. Půda je velmi prostorná a vhodná pro umístění několika ložnic a nové komfortní koupelny.
Dům je napojen na veřejný vodovod, odpadní vody jsou svedeny do septiku, vytápění je řešeno přímotopnými elektrickými konvektory v kombinaci kamny na tuhá paliva.
Pozemek je rovný, obdélníkový s rozměry cca 53x22m , na nároží je umístěno elektrické nadzemní trafo. Zahrada je zatravněná s několika stromy, je dokola oplocena, celková plocha pozemku je 1.163m2.
Dům je téměř vyklizen a je možné jej prakticky okamžitě využít pro bydlení či rodinnou rekreaci. Dům bude kupujícímu předán do užívání po uhrazení celé kupní ceny. PENB: G

2 850 000 Kč
Č.zakázky: 2048
Lokalita: Potštejn
Město: Potštejn
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Odpad: septik
Elektřina: 400
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 165 m2
Obytná plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1163 m2
Energetická náročnost:G