Prodej rodinného domu v Kostelci nad Orlicí

Prodej RD 6+1 (cca 150 m2) na pěkném místě v blízkosti Nového zámku v Kostelci nad Orlicí. Zahrada je rovinatá obdélníkového půdorysu osázená vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy, z jižní strany je živý plot.
Jedná se o třípodlažní částečně podsklepený RD.
Rok výstavby domu 1968, v roce 2005 byla provedena rekonstrukce objektu. Předmětem rekonstrukce byla zejména změna rovné střechy za sedlovou a nová střešní krytina. Vzniklo tak obytné podkroví dostupné přidáním schodištního ramene uvnitř objektu. V podkroví byla provedena vestavba obytných místností (sádrokarton) nová elektro- instalace , voda, topení. Dále byla provedena přístavba zimní zahrady, která navazuje na kuchyň v 1. NP. Ze zimní zahrady je vstup přímo do zahrady. Předmětem rekonstrukce byla i kompletní výměna oken a nová zateplená fasáda objektu, dále modernizace sociálních zařízení v 1. NP a 2. NP a opravy omítek v 1. a 2. NP.

Konstrukčně je původní část objektu (1. NP a 2. NP) provedeno z betonové panelové konstrukce, přístavba zimní zahrady a nástavba podkroví je provedena dle dostupných informací ze zdiva Ytong, příčky a podhledy v podkroví jsou sádrokartonové zateplené. Okna jsou plastová v podkroví jsou doplněna střešní okna. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno UT s plynovým kotlem, který byl vyměněn v roce 2016. RD je napojen na veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace, je provedeno napojení na elektřinu (220/380 V) a na plyn.
Na RD navazuje severním směrem objekt garáže, který není předmětem prodeje.

Dispozice RD:
1 NP - obývací pokoj, kuchyň, zimní zahrada se samostatným vstupem na zahradu, šatna, toaleta s umyvadlem, chodba se vstupem do zádveří hlavního vchodu. Z chodby je vstup do podsklepené části domu. V chodbě je umístěno dřevěné schodiště propojující 1. NP, 2. NP a podkroví.
2. NP - tři pokoje, dva samostatně přístupné, jedna ložnice je přístupná průchodem přes pokoj, koupelna s toaletou, sprchovým koutem a vanou, se dvěma okny na severní stranu.
Podkroví - tři pokoje. Do jednoho z pokojů, který byl zamýšlen jako samostatná koupelna, jsou dle informace majitele přivedeny rozvody vody a odpady. Pokoje jsou opatřeny střešními okny Velux a plastovými okny ve štítech.
Suterén - sklepní místnosti, v jedné je plynový kotel a ohřev TUV.
Zdr.tech.instalace:
- voda - veřejný vodovod
- kanalizace - veřejná
- plyn
- el. 220/380
- vytápění - ÚT teplovodní s radiátory, zdrojem tepla je plynový kotel, v kuchyni a zimní zahradě navíc el. podlahové topení s termostatem
- ohřev TUV - plyn. kotlem
Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 487 m2.

4 200 000 Kč
Č.zakázky: 2041
Lokalita: Kostelec nad Orlicí
Město: Kostelec nad Orlicí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 6+1
Plyn: obecní plynovod
Voda: obecní vodovod
Plocha: 487 m2
Užitná plocha: 150 m2
Zastavěná plocha: 74 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 487 m2
Energetická náročnost:G