Prodej rodinného domu v Doudlebách nad Orlicí

Prodej rodinného domu 5+1 Doudleby nad Orlicí
Nemovitost se nachází na jedinečném krásném a klidném místě na kraji obce v ulici Jiráskova. Z RD je výhled na řeku Divoká Orlice se splavem a hrad Potštejn.
Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům 5+1 s příslušenstvím a přistavěnou garáží. V zahradě je zastřešená pergola. Dům i garáž stojí na st.p.č. 459 o výměře 267 m2. K domu dále náleží zahrada p.č. 827/4 o výměře 295 m2. Celková výměra je 562 m2. Pozemek je rovinatý a je oplocen. Příjezd je zajištěn po místní komunikaci. Zastřešení je provedeno polovalbovou střechou a pultovou střechou nad garáží.
Rok výstavby domu je 1930. V roce 1971 byla provedena přístavba sociálního zařízení, v roce 1999 byla provedena výměna střešní krytiny, výměna oken za dřevěná euro, fasáda a výměna krovu nad garáží. V roce 2021 byla provedena výměna oken na jižní straně RD za plastová.
Konstrukčně je RD proveden jako tradičně zděný z cihel. Stropy nad 1. NP a 2. NP jsou dřevěné trámové s podbitím prkny a omítkou na rákos. Vodorovná izolace je provedena, je původní. Podlahy v obytných místnostech dřevěné (kombinace prken a dřevotřískových desek), v chodbě a soc. zařízení keramické dlažby. Krytina střechy je tašková. Vytápění je zajištěno el. akumulačními kamny a chodba a soc. zařízení UT s plynovým kotlem. RD je napojen na veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do kanalizace (na pozemku šachta věř. kanalizace s napojením na obecní ČOV – nutné přepojení), je provedeno napojení na elektřinu (220/380 V) a na plyn.
Samostatný objekt tvoří zastřešená dřevěná pergola v severní části zahrady.
Dispozice:
V 1. NP je vstupní chodba, WC, koupelna, chodba se schodištěm do patra, kuchyně, spíž, obývací pokoj a ložnice. Z chodby se schodištěm je vstup také do garáže. Ze zahrady je vstup do technické místnosti s plynovým kotlem umístěné v přístavbě soc. zařízení.
Ve 2.NP jsou tři pokoje (jeden využívaný jako druhá kuchyně). Z chodby v 2. NP je vstup na balkon a půdním výlezem vstup na půdu.
Čistá obytná plocha bez plochy chodeb, schodiště a technické místnosti je cca 98 m2, zastavěná plocha včetně garáže je cca 152 m2 (z toho garáž cca 44 m2) + pergola cca11 m2

3 500 000 Kč
Č.zakázky: 2086
Lokalita:
Město: Doudleby nad Orlicí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Balkon: ano
Plocha: 562 m2
Užitná plocha: 98 m2
Zastavěná plocha: 152 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 562 m2
Energetická náročnost:G