Prodej RD s garáží a zahradou ve Vamberku

Nabízený RD (3+1) se nachází při místní obecní komunikaci v ul. Jůnova v klidné části města Vamberk. Pozemek má obdélníkový tvar, je téměř rovinatý velmi dobře osluněný a je osázen vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy. Celková výměra včetně zastavěné plochy je 794 m2. Objekt je součástí zástavby rodinnými domy. V obci je veškerá občanská vybavenost. Z obce je dobré autobusové i vlakové spojení. Pozemek je oplocen
Rodinný dům je dvoupodlažní a je částečně podsklepen (cca 1/3). Jedná se o pravou polovinu dvojdomku při pohledu z ulice. V zahradě je samostatně stojící garáž s dílnou, skladem nářadí a krytým venkovním posezením. Garáž je provedena jako dřevostavba s opláštěním deskami Cetris. Další samostatný objekt tvoří zděný zahradní domek o výměře cca 12 m2 (možno využít také jako pracovnu, malou provozovnu apod.). Zpevněné plochy kolem RD jsou ze zámkové dlažby.
Konstrukčně je RD proveden jako dřevostavba zevnitř s omítkami na heraklit, z venku je zateplená fasáda. Stropy jsou dřevěné trámové se sádrokartonovými podhledy. Místnosti v podkroví jsou ze sádrokartonu. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s krytinou z Cembritu. Objekt byl postaven v r. 1956, v roce 2003 byla provedena rekonstrukce (úprava podkroví včetně osazení střešních oken, úprava verandy, koupelna v 1. NP a koupelna s WC v 2. NP, UT s kotlem na plyn, výměna oken-dřevěná euro, zateplení fasády, výměna střešní krytiny, výstavba garáže a výstavba zahradního domku). Dům je schopný okamžitého užívání, nutno uvažovat s vymalováním a s tím spojených drobných oprav povrchových úprav stěn a podhledů.
V zahradě je malé jezírko a prefabrikovaný krb, okrasné stromy a keře a ovocné stromy. Pozemek je oplocen, z ulice a od sousedního dvojdomku je plot neprůhledný.
Dispozice:
V přízemí se nachází veranda, vstupní chodba se schodištěm do podkroví, kuchyně, obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna se sprchovým koutem, WC a vstup do sklepa. Z obývacího pokoje je vstup balkonovými dveřmi do zahrady před domem.
V patře jsou dva průchozí pokoje a malá koupelna s WC.
Zdravotně technická instalace:
- vytápění UT s kotlem na plyn umístěným ve sklepě a krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji
- voda z veřejného vodovodu
- el. 220/380 V
- plyn zaveden
- odpady jsou svedeny do septiku s napojením na kanalizaci
- ohřev TUV elektrickým boilerem
Energetická třída: G.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: 2024
Lokalita: Merklovice
Město: Vamberk
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Garáž: ano
Plocha: 794 m2
Užitná plocha: 75 m2
Zastavěná plocha: 66 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 794 m2
Energetická náročnost:G