Prodej RD s garáží a zahradou ve Vamberku

Nabízený RD (3+1) se nachází při místní obecní komunikaci v ul. Jůnova v klidné části města Vamberk. Pozemek má obdélníkový tvar, je téměř rovinatý velmi dobře osluněný a je osázen vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy. Celková výměra včetně zastavěné plochy je 794 m2. Objekt je součástí zástavby rodinnými domy. V obci je veškerá občanská vybavenost. Z obce je dobré autobusové i vlakové spojení. Pozemek je oplocen
Rodinný dům je dvoupodlažní a je částečně podsklepen (cca 1/3). Jedná se o pravou polovinu dvojdomku při pohledu z ulice. V zahradě je samostatně stojící garáž s dílnou, skladem nářadí a krytým venkovním posezením. Garáž je provedena jako dřevostavby s opláštěním deskami Cetris. Další samostatný objekt tvoří zděný zahradní domek (možno využít také jako pracovnu, malou provozovnu apod.). Zpevněné plochy kolem RD jsou ze zámkové dlažby.
Konstrukčně je RD proveden jako dřevostavba zevnitř s omítkami na heraklit, z venku je zateplená fasáda. Stropy jsou dřevěné trámové se sádrokartonovými podhledy. Místnosti v podkroví jsou ze sádrokartonu. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s krytinou z Cembritu. Objekt byl postaven v r. 1956, v roce 2003 byla provedena rekonstrukce (úprava podkroví včetně osazení střešních oken, úprava verandy, koupelna v 1. NP a koupelna s WC v 2. NP, UT s kotlem na plyn, výměna oken-dřevěná euro, zateplení fasády, výměna střešní krytiny, výstavba garáže a výstavba zahradního domku). Dům je schopný okamžitého užívání, nutno uvažovat s vymalováním a s tím spojených drobných oprav povrchových úprav stěn a podhledů.
V zahradě je malé jezírko a prefabrikovaný krb, okrasné stromy a keře a ovocné stromy. Pozemek je oplocen, z ulice a od sousedního dvojdomku je plot neprůhledný.
Dispozice:
V přízemí se nachází veranda, vstupní chodba se schodištěm do podkroví, kuchyně, obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna se sprchovým koutem, WC a vstup do sklepa. Z obývacího pokoje je vstup balkonovými dveřmi do zahrady před domem.
V patře jsou dva průchozí pokoje a malá koupelna s WC.
Zdravotně technická instalace:
- vytápění UT s kotlem na plyn umístěným ve sklepě a krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji
- voda z veřejného vodovodu
- el. 220/380 V
- plyn zaveden
- odpady jsou svedeny do septiku s napojením na kanalizaci
- ohřev TUV elektrickým boilerem
Energetická třída: G.

2 950 000 Kč
Č.zakázky: 2024
Lokalita: Vamberk
Město: Vamberk
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Garáž: ano
Plocha: 794 m2
Užitná plocha: 44 m2
Zastavěná plocha: 66 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 794 m2
Energetická náročnost:G