Prodej pěkné rekreační chaty u Pastvinské přehrady

Prodej pěkné rekreační chaty ve výborném stavu s vlastním pozemkem o výměře 333 m2. Objekt je prodáván včetně veškerého zařízení a vybavení a je okamžitě k dispozici k užívání. Chata se nachází na pěkném a klidném místě na pravém břehu Pastvinské přehrady naproti kempu U Kapličky, ve vzdálenosti cca 8 minut chůze od vody. U přehrady je k dispozici vlastní molo náležící sedmi chatám.
Dispozice: V přízemí se nachází vybavená kuchyň s pokojem a 2x ložnice, koupelna se sprchovým koutem a místo pro chemické WC. V podkroví je možnost provizorního přespání (přístup po stahovacích schodech). U chaty je terasa s krbem. Chata je po celkové rekonstrukci: nová el. instalace, rozvody vody, zateplení, střecha, obklady palubkami. Pod chatou je malý sklípek cca 6 m2.
Zdravotně technická instalace: voda z veřejného vodovodu + voda ze společné vrtané studny pro 7 chat vyvedená na zahradu. Ve sklepě je bojler na ohřev teplé vody do sprchy, v kuchyni je samostatný bojler., el. - 220/380 V, odečítací měřič spotřeby, odpady z chaty (sprcha, kuchyně) do trativodu. K dispozici zalévací WC pro sedm chat- jedno WC na jednu chatu ve vzdálenosti cca 20 m od chaty. Odpady z WC do společné jímky na vyvážení. Vytápění krb. kamny. Pozemek celkem 333m2, z toho st. parcela 44m2. Příjemné místo k rodinné rekreaci. Parkování na vl. pozemku u chaty.

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: 2039
Lokalita:
Město: Pastviny
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Plocha: -
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -