Prodej komerčního objektu v centru Doudleb n.O.

Nabízený objekt se nachází v centru obce Doudleby nad Orlicí při komunikaci Doudleby - Potštejn. Jedná se o původní restauraci \"U mostu\" v současné době využívanou jako prodejna koberců a podlahových krytin s bydlením.
Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 1979. Cca v roce 1993 byla v části suterénu zřízena pivnice ke které byla následně zřízena venkovní zastřešená zahrádka. Dále byla během užívání objektu provedena v podkroví vestavba bytové jednotky 2+kk se zastřešenou terasou, v zahradě bylo zřízeno zastřené garážové stání pro dvě auta a v roce 2014 FVE o výkonu 15kW na střeše objejktu. Také došlo k drobným stavebním úpravám a změně využití - z původní restaurace v 1 NP byla zřízena prodejna koberců a podlahových krytin.
Objekt je v dobrém stavebně technickém stavu a je v provozu - pivnice není v současné době užívána. Celý objekt je podsklepen a má jedno užitné nadzemní podlaží, suterén s dalším přístupem ze zahrady a částečně využité podkroví. Za domem je pěkná zahrada s altánem o výměře 690 m2.
Je možno jednat o odkoupení zařízení a vybavení prodejny uzpůsobené na prodej koberců a podlahových krytin, dále s odkoupením zásob a pokračovat tak v prodeji stávajícího sortimentu.
Dispozice:
V 1 NP. se nachází samostatně přístupné obchodní prostory s kanceláří a denní místností (220 m2). Oddělenou část 1. NP se samostatným vstupem společným pro byt v podkroví tvoří původní kuchyně se zázemím (48 m2)nyní užívána k bytu v podkroví jako další obytná místnost - vhodné ke zřízení např. menšího bytu 1+1 nebo dalších komerčních prostor - služby a pod.
Suterén - skladové prostory, kotelna, uhelna (165m2) a část kolaudovaná jako pivnice s kuchyňkou, zázemím a soc. zařízením pro hosty (70 m2) v zahradě zastřešená venkovní zahrádka pro cca 40 osob.
Podkroví - byt 2+kk, zastřešená terasa s výhledem a půdní prostor.
V zahradě samostatně stojící altán.
Zdravotně technická instalace:
- voda - veřejný vodovod + vlastní studna na užitkovou vodu
- el. 220/380 V + vlastní FVE o výkonu 15 kWp
- odpady napojeny na vlastní septik (v letošním roce bude zahájena výstavba veřejné kanalizace po dokončení v roce 2022 možnost napojení)
- vytápění UT s automatickým kotlem na tuhá paliva se zásobníkem
- plyn je zaveden
Pozemek celkem 1453 m2.
Do užitné plochy jsou započítány i skladové prostory v suterénu, zastřešená venkovní zahrádka a garážové stání.

6 200 000 Kč
Č.zakázky: 1111
Lokalita: Doudleby nad Orlicí
Město: Doudleby nad Orlicí
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Garáž: ano
Plyn: obecní plynovod
Odpad: septik
Elektřina: 220,400
Plocha: -
Užitná plocha: 540 m2
Zastavěná plocha: 500 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1458 m2
Energetická náročnost:G