Prodej domu na venkově, Ostašovice u Týniště n.Orl.

Nabídka prodeje původního rodinného domu z roku 1938, na okraji malé obce v podhůří Orlických hor. Spádová obec Lično, vzdálenost do Rychnova n.Kn. 13 km, do Týniště n.Orl. 7 km, do Hradce Králové 29 km. V okolí venkovská zástavba, nedaleko lesy s možností procházek a projížděk na kole.
Dům je zděný, se sedlovou střechou. Dispozice: v přízemí veranda, chodba se schodištěm podkroví, dále vstup do kuchyně, pokoje, a do chodby do sklepa (v něm malá studánka). Za pokojem je koupelna s vyzděným sprchovým koutem a WC. V podkroví je prostorná ložnice s balkonem do zahrady a dále půda s možností zřízení další obytné místnosti.
Dům byl před cca 20 lety částečně opraven (podříznutí obvodového zdiva), byla zřízena koupelna a WC, byla položena nová střešní krytina, šamotem vyvložkovány dva komíny, výměna vnitřních elektrických rozvodů (Cu).
Zdravotně-technická instalace:
- voda: z veřejného vodovodu + možnost využít studnu na vlastním pozemku
- odpadní vody: do veřejné kanalizace bez předčištění
- elektřina: 220/400 V, vč. noční sazby
- plyn: zaveden na hranici pozemku do HUP
- telefon: zavedena pevná linka do domu
- vytápění: 2x el. akumulační kachlová kamna (kuchyň + pokoj v přízemí), sporák na tuhá paliva v kuchyni, kamna na tuhá paliva v podkrovním pokoji, v koupelně podlahové el. topení, TUV: el. bojler
Pozemek je rovinatý, má výměru 1.197 m2, je celý oplocen Za domem stojí zděná garáž, využívaná jako kůlna, před domem je nyní nevyužívaná studna. V zahradě jsou stromy a keře, v zadní části pozemek sousedí s polem.
Dům se nabízí s veškerým stávajícím vybavením a zařízením vyjma osobních věcí a zařízení pokoje v přízemí. K dispozici je nová krytina střechy Klinker černé barvy.
Dům je nyní využíván k rekreačním účelům. Novému vlastníkovi bude předán po složení celé kupní ceny. PENB: G

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: 2060
Lokalita: Lično
Město: Lično
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 2+1
Balkon: ano
Garáž: ano
Plyn: přípojka před RD
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380,částečně opravená
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 1197 m2
Užitná plocha: 111 m2
Zastavěná plocha: 242 m2
Obytná plocha: 111 m2
Plocha pozemku: 955 m2
Energetická náročnost:G