Prodej bývalé zemědělské usedlosti v Libchavách

Prodej bývalé zemědělské usedlosti s obytnou částí 3+1, hospodářským příslušenstvím (chlévy, stodoly) a výměnkem. Usedlost se nachází při silnici Vamberk – Ústí n. Orl., při výjezdu z Libchav ve směru Ústí n.O. Vzdálenost náměstí v UO cca 3,0 km.
Obytná část, výměnek a hospodářské příslušenství tvoří uzavřený dvůr. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 3.292 m2. Pozemek není oplocen.
Objekty jsou napojeny na veřejný vodovod, el. (220/380 V) a plyn. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace + ob. ČOV.
Obytná část RD je zděná, z cihel. Střecha je sedlová, krytina tašky a původní krov. Půdní prostor umožňuje vestavbu dalších obytných místností. Okna jsou plastová. Objekt je vytápěn ÚT s kotlem na plyn a kamny na tuhá paliva . Ohřev TUV boilerem. RD je částečně podsklepen. Obytná část je byt 3+1 s WC a koupelnou – zast. plocha cca 116 m2, užitná plocha cca 90 m2.
Půdní prostor nad obytnou částí není využíván.
Na RD byly postupně prováděny stavební úpravy (ÚT, plynofikace, oprava koupelny, oprava elektroinstalace, fasáda apod.). Celkově je obytná část v poměrně dobrém st. technickém stavu, nutná je však rekonstrukce a modernizace – možno provádět postupně.
Výměnek je dřevěná trámová roubená stavba. Navazující chlév má obvodové konstrukce zděné kamenné a rovněž roubené, stropy dřevěné povalové. Okna jsou dřevěná špaletová. Objekt je vytápěn kamny na tuhá paliva. Obytná část je 2+kk a je částečně podsklepena. Půdní prostor nad obytnou částí není využíván. Zastavěná plocha cca 90 m2, užitná obytná plocha cca 35 m2. Jedná se o původní objekt bez stavebních úprav a rekonstrukcí, ve špatném stavebně technickém stavu, nutná kompletní rekonstrukce.
Chlévy, stodoly – z kamenného a z části cihelného zdiva. Zastavěná plocha cca 540 m2, užitná plocha v 1. NP cca 500 m2. Stodoly jsou průjezdné ze dvora do zahrady.
Garáž je z cihelného zdiva, s plochou střechou, bez vytápění.
PENB: G

Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: 2075
Lokalita: Dolní Libchavy
Město: Libchavy
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 3292 m2
Užitná plocha: 125 m2
Zastavěná plocha: 206 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 3292 m2
Energetická náročnost:G