Prodej komerčního objektu v Hlásce

Komerční objekt se nachází v centru obce při komunikaci Hláska - Zdobnice. Nemovitost je ve výborném stavebně technickém stavu. Kolaudace byla v roce 1990, v roce 2011 byla provedena rekolaudace na občerstvení a spisovnu. Byly vyměněny radiátory UT a rozvod UT byl proveden v mědi. Před objektem je vlastní parkoviště s asfaltovým povrchem (249 m2). Za objektem je zahrada (709 m2).
Konstrukčně je objekt proveden jako tradičně zděný se zateplením obvodových stěn minerální vatou a přizdívkou. Stropy jsou tvrdé. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s krytinou z hliníkového plechu. Vstup do podkroví je ze zadní části objektu po samostatném vestavěném schodišti. V podkroví lze uskutečnit vestavbu bytu nebo pokojů pro ubytování. Objekt je možno využít např. pro zřízení drobné provozovny s bydlením v podkroví(např. internetový obchod), jako prodejnu, občerstvení nebo případně i jako dům služeb. Možno rovněž využít po stavebních úpravách jako rodinný dům (až tři byty)Objekt je vybaven nakládací rampou.
Zdravotně technická instalace:
- voda - veřejný vodovod
- elektřina 220/380 V
- odpady do jímky na vyvážení, možno napojit na obecní kanalizaci
- vytápění UT s elektrokotlem s akumulačními nádržemi, v prostorách stávajícího občerstvení jsou instalována krbová kamna
Pozemek celkem 1448 m2.

2 850 000 Kč
Č.zakázky: 695
Lokalita: Hláska
Město: Liberk
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Parkovací stání: ano
Plocha: 1448 m2
Užitná plocha: 236 m2
Zastavěná plocha: 318 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1448 m2
Energetická náročnost:G