Rychnovská realitní kancelář, v.o.s. Certifikace od asociace realitních kanceláří ČR

Místní realitní kancelář s nejdelší tradicí.

Jsme členy ARK ČR Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje RVČ – Reality Východních Čech

Prodej RD po rekonstrukci na kraji obce Hláska

Kontakt na makléře

Kontakt na makléře

Ing. Miroslav Dolek

603 871 157

kontaktovat makléře

Prodej RD po rekonstrukci s velkým pozemkem (2587 m2) na polosamotě na kraji obce. Obytná část 4+1, malý sklep, garáž, nevyužívaný půdní prostor, venkovní posezení, kryté garážové stání dvě jezírka.

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

Cena: 2.700.000,- Kč
(za nemovitost)Cena vč. provize r.k.
Lokalita: Hláska, Liberk, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
Stav nabídky:rezervováno
Číslo:1049
Typ reality: Samostatný rodinný dům - Dům, vila
Celková plocha:2587 m2

Vlastnosti nemovitosti

Plocha
Užitná plocha:104 m2
Zastavěná plocha:169 m2
Základní vlastnosti
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:po rekonstrukci
Poloha objektu:samostatný
Umístění objektu:kraj obce
Celkový počet podlaží:1
Počet pokojů:5 a více pokojů
Příslušenství a vybavení
Balkón:Ne
Lodžie:Ne
Terasa:Ne
Sklep:Ano
Garáž:Ano
Parkoviště:Ano

Popis nemovitosti

Nabízený RD se nachází na okraji obce Hláska poblíž hlavní komunikace Hláska- Zdobnice. Dojezdová vzdálenost do Rychnova n/K je 7 km a 15 km do Škoda Kvasiny. Ideální poloha pro zimní sporty a turistiku. Dům s pěkným udržovaným pozemkem je situován na jižní stranu, celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 2587 m2. Stavebně technický stav je velmi dobrý a dům lze ihned užívat bez nutnosti provedení stavebních úprav. Rodinný dům je jednopodlažní samostatně stojící. U jižní podélné stěny je přistavěna garáž,do které je přístup i vnitřkem domu. Ve východní části pozemku je zastřešené garážové stání. V horní části zahrady je vybudované malé jezírko a skalka. V dolní části zahrady je přírodní rybníček s venkovním posezením a krbem. Od komunikace je zahrada oddělena vzrostlým živým plotem. Obytná část je 4+1. V letech 2013 - 2014 byla provedena velká část rekonstrukce a modernizace včetně nové zateplené fasády. Venkovní omítky jsou dokončeny z 1/2, druhá polovina bude dokončena na jaře 2018. Konstrukčně je RD proveden jako tradičně zděný z cihelného zdiva, stropy jsou dřevěné trámové s omítkou na prkna a rákos, v části se sníženými sádrokartonovými podhledy a v části klenuté do ocelových nosičů. Zastřešení RD je provedeno sedlovou střechou s eternitovou krytinou, garáž je zastřešena pultovou střechou s eternitovou krytinou. Podlahy v 1. NP jsou betonové. Krytina parkety, lino, koberce, v koupelně, kuchyni, jídelně a chodbách ker.dlažba. V půdním prostoru záklop z prken. Okna jsou nová plastová. Vstupní dveře nové plastové, vnitřní dveře převážně nové. Podkroví je vhodné k případné vestavbě dalších obytných místností. Dispozice: V 1. NP je chodba, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice 2 x dětský pokoj, koupelna s WC, chodba se schodištěm na půdu a vstupem do zahrady a spíž se vstupem do malého sklípku. Půdní prostor není využíván. Byla zde také provedena kompletní rekonstrukce rozvodu vody a odpadů, z části nové el. rozvody. Zdravotně technické instalace: - el. 220/380 V - voda z veřejného vodovodu - odpady do septiku s přepadem do trativodu - vytápění krbovými kamny a el. přímotopy, je proveden rozvod el. pro akumulační kamna. Nabídková cena obsahuje provizi zprostředkovatele. Daň z nabytí hradí kupující dle zákona. Energetická třída: E

Máte zájem o tuto nemovitost? Miroslav Dolek Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Základní kontakty

Tel.: +420 - 494 535 454
GSM: +420 - 603 140 014

18.03.201801:12

Rychlé hledání v PRODÁVANÝCH nemovitostech ↓

Aktuality

23.01.2018

Realitní bulletin - podzim 2017

Podívejte se na podzimní vydání našeho realitního bulletinu, který vydáváme v nákladu téměř 20.000 kusů společně s kancelářemi ve společenství Reality východních Čech (RVČ). Stáhněte si přiložený PDF soubor s vydáním podzim 2017.

Celá aktualita »

28.11.2017

Provozní doba o vánočních a novoročních svátcích

Upozorňujeme naše klienty na provozní dobu o vánočních a novoročních svátcích: Naše kancelář bude v době od 21. prosince 2017 –2. ledna 2018 uzavřena. Otevřeno bude od 3. ledna 2018.

Celá aktualita »

09.10.2017

Realitní bulletin - léto 2017

Podívejte se na letní vydání našeho realitního bulletinu, který vydáváme v nákladu téměř 20.000 kusů společně s kancelářemi ve společenství Reality východních Čech (RVČ). Stáhněte si přiložený PDF soubor s vydáním léto 2017.

Celá aktualita »

06.02.2017

Čtyři varianty, jak pronajmout byt. Výhody a nevýhody s nimi spojené

Máte byt, ve kterém momentálně nebydlíte. Když ho nehodláte prodat, pronajměte ho. Samozřejmostí by přitom měl být alespoň kuchyňský kout, funkční koupelna a internet.

Celá aktualita »

02.09.2016

Změny u daně z nabytí nemovitých věcí

Koncem srpna byla Senátem schválena novela zákonného opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí. Zásadním bodem novely je změna určení osoby poplatníka daně z nabytí nemovitých věcí –nově jím bude výlučně nabyvatel nemovité věci. Nicméně zmíněná novela obsahuje i další změny, jež stojí za zmínku. Novela již byla publikována ve Sbírce zákonů pod číslem 254/2016 (rozesláno 5.8.2016), účinnost tedy nastane 1. 11. 2016

Celá aktualita »

Zajímavé odkazy

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána